Leden 2008

mp3

27. ledna 2008 v 11:46 mp3
Lindsay Lohan - Rumors
.........................
........................
.........................
.........................


hezký

27. ledna 2008 v 11:40 fotky

Lidsay Lohan-Nemám umělá prsa

27. ledna 2008 v 11:38 o ní
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Herečka Lindsay Lohan (19) nám prozradila, proč tak zbožňuje večírky, a snažila se popřít spekulace o plastice svých prsou.
Lindsay, jsi spojována s mnoha muži, jsi opravdu tak přelétavý tvor?
Je pravda, že jsem toho už hodně zažila, ale já prostě nedokážu být jiná. Zaměřuji se hlavně na svou kariéru a to je myslím ten pravý důvod, proč nežiji v monogamním svazku.
Je pro tebe těžké líbat se se svým hereckým kolegou na natáčení?
Při hraní na takové věci prostě nemyslím. Je to moje práce a dokážu, myslím, zahrát vroucí cit, i když zrovna mezi mnou a mým hereckým partnerem není to pravé jiskření.
Vypadáš poslední dobou prostě úžasně. Jak to děláš?
Je pravda, že se poslední dobou cítím skvěle a jsem spokojená se svou postavou.
Opravdu? Podle některých lidí jsi ale až příliš hubená...
Tak to si opravdu nemyslím. Mám pocit, že jsem v pořádku. Jen jednou jsem musela do nemocnice, protože jsem se přepracovala a byla jsem skutečně vystresovaná. Pohybuji se ve světle reflektorů již patnáct let a moji fanoušci mě vidí vyrůstat stejně, jako vidí rodiče vyrůstat vlastní dítě. Odbarvila jsem si vlasy na blond a až posléze jsem si uvědomila, že to byl příliš drastický zákrok. Jednoduše jsem začala jíst zdravěji a všichni z toho dělají zbytečné drama.
A jak se cítíš právě teď?
Jsem spokojená se svým tělem. Podle mě mám skvělé tvary, nejradši mám svá prsa. Snad taky proto, že na ně nesáhl žádný plastický chirurg (smích).
Jsi dívka, o které se fakticky denně píše v novinách. Řekni mi, jak se k takové velké popularitě stavíš?
Nezbývá mi moc času na to, abych četla bulvár a podobná média, a je to podle mě dobře. Když to občas udělám, musím se tomu smát. Je někdy až neuvěřitelné, co se o mně napíše. Mám mladší sestru, která ale tyhle věci čte a občas mě o tom informuje.
Jakou nejvtipnější věc jsi o sobě přečetla?
Nejvíc mě pobavilo, když o mně napsali, že mám silikony. To bylo opravdu komické.
Jsi známá jako dívka, která miluje party. Proč ti je svět večírků tak blízký?
Nevím, prostě jsem ráda se svými přáteli, miluji tanec a zábavu.
Žiješ životem hollywoodských hvězd?
To bych neřekla. Raději jezdím do New Yorku a Londýna. Tam se o mě lidé tolik nestarají a cítím se tam svobodněji.
Prý jsi velká kamarádka s topmodelkou Kate Moss...
Myslím, že je to oboustrané přátelství. Seznámil nás můj manažer Guy Oseary, který pracuje mimo jiné i pro Madonnu.
Vyměňujete si s Kate módní triky?
Jasně, skoro pořád se bavíme o módě. Probíráme ale i takové ty holčičí věci.
Co říkáš na to, že ti bude brzy dvacet a už nebudeš
-náctiletá?

Toho se hrozně bojím! (smích). Ne, dělám si legraci. Už dlouho se cítím starší, než ve skutečnosti jsem. Odmalička jsem obklopená dospělými a vždycky jsem musela být zodpovědná holka. To je prostě moje práce

fotky pro časopis

27. ledna 2008 v 11:36 fotky
//<![CDATA[ //]]>

její kluci

27. ledna 2008 v 11:34 fotky
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Aaron Carter Wilmer Valderrama Colin Farrell Bruce Willis Jared Leto Leonardo DiCaprio Lindsay Lohan
Mladičká herečka Lindsay Lohan (19) stihla za svůj krátký život vystřídat již mnoho mužů. Toho pravého ale stále hledá.
Aaron Carter
Lindsay
začala s mladším bratrem Nicka Cartera ze skupiny Backstreet Boys chodit v roce 2003. Začalo to mezi nimi ale skřípat, když se do jejich vztahu vklínila herečka Hilary Duff, která Lindsay Aarona nakonec odlákala.
Wilmer Valderrama
Wilmer se stal pro Lindsay první velkou láskou. Začali spolu chodit v květnu roku 2004 a herečka se za ním ve svých 17 letech přestěhovala. Wilmer byl také prvním mužem, který krásce zlomil srdce.

Colin Farrell
Hereččini blízcí tvrdí, že se Lindsay nejvíce hodila k irskému herci Colinu
Farrellovi
. Herečka hollywoodského zlého chlapce oslovila v newyorském klubu Marquee, když jí bylo pouhých 17. Farrell se dal slyšet, že je na něj Lindsay příliš mladá. Za pár let to ale hodlá dohnat.

Bruce Willis
Bruce je pověstný svou slabostí pro mladé dívky a "královna -náctiletých" nemohla v jeho sbírce chybět. Společně se objevili na premiéře filmu Hostage. I když oba tvrdili, že jsou pouze přátelé, jejich společní přátelé médiím prozradili, jak to mezi nimi skutečně je.
Jared Leto
Lindsay si hollywoodského krasavce vyhlédla na večírku v nočním klubu Rock Candy, kde s ním divoce flirtovala. Nakonec se s ním setkala na natáčení snímku Chapter 27 a prožila s ním několik žhavých nocí.
Leonardo DiCaprio
Leo a Lindsay se letos potkali na večírku hvězd v Miami. Okamžitě se do sebe zakoukali. Mladý pár pak společně oslavil letošní Nový rok v New Yorku, ale o tři měsíce později se rozešli.

Wilmer Valderrama-její první veliká láska

Lindsay Lohan & Wilmer Valderrama
O Wilmerovi:
Celé jméno:Wilmer Valderrama
Přezdívka: Will
Datum narození: 30.1.1980
Místo narození: Miami,Florida(USA)
Znamení: Vodnář
Výška: 1,73m

s rodinou

27. ledna 2008 v 11:33 fotky

ll
| Lindsay Lohan
Click to view full size image


pictures 1

27. ledna 2008 v 11:31 fotky8~16.jpg

4.jpg

13.jpg

životopis

27. ledna 2008 v 11:29 o ní
Životopis:

Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.
  • Lindsay Lohan
    LLRocks, Inc.
    PMB 179
    223 Wall Street
    Huntington, NY 11743-2060

I Know Who Killed Me(Vím kdo mne zabil)

27. ledna 2008 v 11:27 filmy
Jde o nový horor s lindsay lohan
Jen trochu štěstí (Just my luck)

27. ledna 2008 v 11:22 filmy

Ashley(Lindsay Lohan) se daří v práci, je také šťastná žena, která žije skvělý život, který jí nadělil hodně štěstí. Když políbí pěkného cizince(Chris Pine) na večírku v maskách , nešťastnou náhodou si vymění svoje velké štěstí s jeho velkou smůlou, a její skvělý život se najednou změní v peklo.
Rok výroby: 2006
Premiéra v USA: 12.5.2006
Premiéra v ČR: 10.8.2006
Typ filmu: Romantická komedie
Oficiální stránka: www.justmyluckmovie.com

Past na rodiče

27. ledna 2008 v 11:21 filmy
Identická dvojčata Hallie a Annie byla po narození rozdělena kvůli rozvodu rodičů. Po několika letech se dívky náhodou setkávají v prázdninovém táboře v Maine. Nejprve jsou šokovány svou podobou, a brzy jim dojde, že jsou sestry, což jim rodiče zatajili. Annie vyrůstala v Anglii, v Londýně s matkou Elizabeth, Hallie žije s otcem Nickem v Kalifornii v Napa Valley. Dosud dívky žily s rodiči samy, Annie nikdy neměla otce a Hallie matku. Společně se tedy rozhodnou dát rodiče opět dohromady. Jenže je tu překážka: otec Nick se rozhodl oženit se s krásnou Meredith, ženou, která jde po jeho penězích - to ale Nick samozřejmě netuší…

Zpověd královny střední školy

27. ledna 2008 v 11:19 filmy
Po bláznivé komedii Mezi námi děvčaty a romantickém snímku Deník princezny vám Studio Walt Disney Pictures přináší další skvělou komedii ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY s mladou hvězdou Lindsay Lohan (Mezi námi děvčaty) v hlavní roli. Lola (Lohan) žije s rodiči v New Zorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím.


mezi námi děvčaty-about

27. ledna 2008 v 11:14 filmy
Motto:Co se může stát puberťačce nejhoršího? Když se na jeden den stane svou vlastní mámou!
Typ filmu:Komedie
Rok výroby:2003
Režie:Mark Waters
Hrají:Jamie Lee Curtis , Lindsay Lohan , Chad Michael Murray , Stephen Tobolowsky , Julie Gonzalo , Cayden Boyd , Jeff Hoferer , Chad Michael Murray , Ryan Malgarini , Willie Garson , Chris Carlberg , Danny Rubin , Chris Heuisler , Jeff Marcus , William Caploe , Daniel Raymont , Amir Derakh, Mark Harmon
Popis:Dr. Tess Coleman a její patnáctiletá dcera Anna spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.


můj auták brouk-about

27. ledna 2008 v 11:11 filmy
Motto:Úžasné malé autíčko s tělem brouka a srdcem šampióna.
Typ filmu:Komedie
Rok výroby:2005

Hrají: Lindsday Lohan, Michael Keaton
Popis:Maggie Peyton, jejíž rodina se už po tři generace věnuje účasti v automobilových závodech NASCAR, má závodění v krvi. Díky svému otci Rayovi, který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéru špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Ray jí nabídne jako odměnu za úspěšné dokončení univerzitního studia auto, ale místo do obchodu zamíří na vrakoviště. Maggie se zamlouvá starý Nissan, ale zdá se, že o její pozornost usiluje také jistý zrezivělý Volkswagen Brouk, se kterým - ke svému nemalému překvapení - nakonec skládku opustí. Jak se brzy ukáže, starý Brouk jménem Herbie není jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny.


protivný sprostý holky-about

27. ledna 2008 v 11:05 filmy
režie:Mark S. Waters
herci:Lacey Chabert, Ana Gasteyer
rok:2004
stopáž:97
země:USA
nosič:VHS, DVD
Díky svým rodičům zoologům vyrostla Cady v africké buši a myslí si, že ví všechno o "přežití všech nejlepších". Zákon džungle ale dostane zcela nový smysl, když patnáctiletá žákyně domácího vyučování jde poprvé do normální veřejné školy.
Dívka se snaží najít své místo mezi sportovně i matematicky založenými spolužáky, ale zkříží cestu nejprotivnější ze všech - Queen Bee, atraktivní a vypočítavé Regině, vůdkyni nejoblíbenějšího školního spolku, The plastic. Když se Cady zamiluje do bývalého přítele Reginy, Queen Bee je naštvaná a snaží se zničit Cadyinu budoucnost. Ale i Cady brzy vytáhne drápky, protože se schyluje k "dívčí válce" před kterou by se měla raději schovat celá škola