co to je...emo boys?

18. ledna 2008 v 16:35 |  **emo**
Už jste někdy slyšeli slova jako Emo boys nebo Emo kids a vůbec jste nevěděli co to znamená? V tohmle článku se budu snažit některé věci vám objasnit.

Emo je často mylně považován za jakýsi styl oblékání, ale není tomu tak. Lidé kteří jsou Emo jsou velmi emociálně založení a nebojí se své city dávat najevo.
Emo Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.
Emo Boys se oblíkají do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají husté vlasy, které jim visí do obličeje (většinou černé).
Ačkoliv hodně lidí si myslí že Emo boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávají si zápěstí, se velmi mýlí! Emo boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní.
Emo boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. Emo boys poslouchají například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult.
Emo Styl hudby, který už podle názvu obsahuje hodně emocí. Jednou je muzika klidná, pomalá, jindy zas velmi hlasitá a dalo by se říct uřvaná. V písničkách ovlivněné emo se často vyskytují slzy a šepot.
Emo Kids se dají identifikovat velmi lehce...všechny jsou smutné a cítí se jako by je celý svět nenáviděl. Emo child má ale i sklon porozumět co se honí hlavou ostatním emo kids...
Zdroj:http://pinkstar.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama