Ozdobte si vlasy

11. února 2008 v 19:20 |  Vlasy

Mají plno podob, variant a provedení. Nepřekonatelný doplněk, a to jak funkční, tak módností - tedy doplňkem v pravém slova smyslu. Hodí se jak na krátké, tak na dlouhé vlasy. Stačí si jen vybrat sponu, která padne přesně vám

Stačí jen zajít do obchodu a nebudete si moci vybrat, i když v dnešní době je tomu tak téměř se vším. My se s tím ale vypořádáme. Alespoň s doplňky do vlasů. Pokusíme se tedy ujasnit si, pro jakou sponku, čelenku, gumičku, pérko či jakýkoli další doplněk do vlasů se vydáme.

Nejprve bychom měly hledět na styl doplňku - zda je elegantní, sportovní, infantilní či například neutrální a nevýrazný. Dalším kritériem výběru je barevnost doplňku. K červeným šatům skvěle padne červená gumička či ozdobné skřipečky, k černým se hodí a skvěle ji doplní třeba stříbrná, k džínům zvolte klidně kousek pestrobarevný s různorodými kombinacemi. Právě taky bude doplněk působit mnohem výrazněji, bude se vyjímat a bezvadně doplňovat celkový vzhled. Nehledě na spoustu možných tvarů a celkového provedení.
Gumičky mohou být zdobeny drobnými kamínky, zoubky, květinami nebo hvězdičkou z umělé hmoty. Koupit se dajípo více kusech v jednom balení i jednotlivě. Pohybují se od 5 korun až zhruba k 40 Kč. Skřipečky se liší také různým tvarem, od kulatých, přes hranaté, až po vroubkované. Hodí se jak na dlouhé, tak na krátké vlasy, které pohodlně zkrotí a pomocí skřipečků je upravíte do požadovaného tvaru. Menší se koupí za 5 Kč, větší kolem 12-30 Kč. Pérka na upevnění neposedných pramínků mohou buďto vynikat nebo jen nenápadně prameny přichytit. Důležité je, aby se pohodlně upevnily a nezpůsobovaly nepříjemnosti při vyndávání z vlasů, nejvíce z těch dlouhých. Prodávají se po sadách například 10ks za 10-20 Kč, podle velikosti.

Sponku na sepnutí culíku či falešného culíku (jedná se o takový culík, kde sepnete jen horní část vlasů a ty spodní necháte volně bez upevnění, nebudou vám díky tomu přední vlasy nepříjemně vadit v obličeji, ale naopak budete upravená a zároveň s pocitem krásných dlouhých vlasů splývajících na ramenech a zádech) existují v různých tvarech a materiálech. Textilní, kovové a umělohmotné bez problémů seženete,stejně tak tvary jako obrys květiny, obdélníky, sluníčka či kolečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 radushka-11 radushka-11 | Web | 11. února 2008 v 19:24 | Reagovat

Ahoj hlásni pro mě tady:http://nicky-trendy.blog.cz/0802/1-kolo-o-naj-blog

Pro radushka-11 please předem ftank you.. papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama